Upcoming Fixtures : 23/05/2017 - 06/06/2017

23/05/2017
U12 ALBERT CONBOYE CUP
19:15Corinthian Boys AvsDouglas Hall ACastletreasureRichard Ivory
19:15Mallow Town vsLakewood Athletic BSt. Patrick's NSCian O Mahony
19:15Strand United vsYoughal United BallyanleyRichard O'Gorman
Blackwater Motors U12 Premier
19:30Ringmahon Rangers vsWilton United Ringmahon ParkRichard Bond
Blackwater Motors U12 Division 1
19:30Avondale United vsRockmount BessboroJonathan Perrott
19:30Bandon vsBlarney United Town ParkJohn Desmond
U14 LEONARD GOULD CUP
19:15Mallow United AvsInnishvilla St. Gobnaits ParkRay Allen
19:15St Marys AvsBlarney United St Marys ParkDavid Quinn
Skechers U14 Division 5
19:30Carrigaline United AvsChurchvilla ShanballyAnthony Sunderland
19:30Springfield Ramblers AvsBallincollig AJohn Murphy Memorial PkPat Cambridge
U16 JOHN COOKE CUP
19:00Kilreen Celtic vsRingmahon Rangers ABallyphehane ParkCraig Noonan
Joma/Sportsgear Direct U16 Premier
19:15Ringmahon Rangers vsCarrigaline United Ringmahon ParkKieran Burns
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 3
19:15Churchvilla vsStrand United Kilboy ParkKieran Morey
24/05/2017
U13 CON ELLIOTT CUP
19:15Kinsale AvsPassage Madden ParkDenis Morley
19:15Mallow United AvsCarrigaline Hibernians St. Gobnaits ParkRay Allen
19:15Wilton United vsLakewood Athletic APat Bowdren ParkJonathan Perrott
Oriel House Hotel U13 Division 2
19:30Ballincollig vsButtevant Regional ParkPat Hennessy
19:30Leeside vsFermoy Leeside ParkRyan Conway
Skechers U14 Division 5
19:30Grenagh United vsRiverstown BGrenagh CCGerry Hurley
Gary Comerford U15 Premier
19:30Corinthian Boys vsDouglas Hall CastletreasurePat Buckley
19:30St Marys vsBlarney United St Marys ParkCraig Noonan
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
19:30Churchvilla vsBlarney United A Kilboy ParkDavid O Donoghue
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 1
19:15Leeside vsKillinardrish-Coachford Leeside ParkRichard Ivory
19:15Macroom vsSt Marys MurrayfieldPat Cambridge
25/05/2017
U11 GROUP 1 2017
19:30Corinthian Boys vsDouglas Hall CastletreasureClub Ref
19:30Midleton vsMallow United Mart FieldClub Ref
19:30Rockmount vsRiverstown Rockmount ParkClub Ref
19:30Watergrasshill United vsCarrigaline United Skehanagh ParkClub Ref
Blackwater Motors U12 Premier
19:30Carrigaline United vsRingmahon Rangers ShanballyGerry Hurley
19:30Lakewood Athletic vsDouglas Hall LakewoodCian O Mahony
Blackwater Motors U12 Division 1
19:30Blarney United vsRockmount O'Shea ParkTBC
19:30Everton vsBandon Coffey's FieldTBC
Oriel House Hotel U13 Division 3
19:30Strand United vsPark United BallyanleyJohn P. Corcoran
Skechers U14 Division 2
19:30Crosshaven vsCorinthian Boys ACamdenRichard Bond
Skechers U14 Division 5
19:30Avondale United BvsBallincollig ABessboroTBC
19:30Churchvilla vsTramore Athletic BallyduffBryan Forde
19:30Springfield Ramblers AvsBallinhassig John Murphy Memorial PkTBC
19:30St Marys AvsCarrigaline United ASt Marys ParkTBC
U15 NEIL WELCH CUP
19:15Innishvilla vsKanturk Rockmount ParkChristopher SheehanFinal
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 2
19:15Carrigaline Hibernians vsMallow United ShanballyTBC
19:15Mayfield United vsPassage Mayfield ParkTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 3
19:15Lakewood Athletic AvsChurchvilla LakewoodTBC
26/05/2017
U12 ALBERT CONBOYE CUP
19:15Leeside vsWatergrasshill United ALeeside ParkTBCQ/Final
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCQ/Final
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCQ/Final
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCQ/Final
U13 CON ELLIOTT CUP
19:15Corinthian Boys AvsCarrigtwohill United CastletreasureRyan Conway
U14 LEONARD GOULD CUP
19:15TBC vsButtevant Venue LaterTBC14LG semi final
19:15TBC vsMacroom Venue LaterTBC14LG semi final
Skechers U14 Division 5
19:30Everton AvsBlarney United ACoffey's FieldTBC
19:30Lakewood Athletic BvsRiverstown BLakewoodTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 3
19:15Castleview vsBandon O'Sullivan ParkTBC
27/05/2017
U7 GROUP 1
16:00Corinthian Boys vsSpringfield Ramblers CastletreasureClub Ref
16:00Mallow United vsLakewood Athletic St. Joseph's RoadClub Ref
16:00Midleton vsDouglas Hall Mart FieldClub Ref
U7 GROUP 2
16:00Riverstown vsDouglas Hall AEastcliffeClub Ref
17:00Watergrasshill United vsLeeside Skehanagh ParkClub Ref
U7 GROUP 3
16:00Leeds vsTemple United Leeds ParkClub Ref
16:00Rockmount vsRiverstown ARockmount ParkClub Ref
17:00Wilton United vsLakewood Athletic APat Bowdren ParkClub Ref
U7 GROUP 4
16:00Avondale United vsPassage BessboroClub Ref
16:00Crosshaven vsEverton CamdenClub Ref
16:00Kinsale vsDouglas Hall BMadden ParkClub Ref
U7 GROUP 5 2017
16:00Ballincollig vsGlounthaune United The Landing FieldClub Ref
16:00Greenwood vsMacroom Coffey's FieldClub Ref
16:00Kilreen Celtic vsAvondale United ABallyphehane ParkClub Ref
U9 GROUP 1
16:00Mallow Town vsMallow United St. Patrick's NSClub Ref
17:00Douglas Hall vsLeeds MoneygourneyClub Ref
17:00Midleton vsEverton Mart FieldClub Ref
U9 GROUP 2
16:00Blarney United vsSt Marys O'Shea ParkClub Ref
17:00Rockmount vsCorinthian Boys Rockmount ParkClub Ref
18:00Wilton United vsKinsale Pat Bowdren ParkClub Ref
U9 GROUP 3
16:00Ringmahon Rangers vsWatergrasshill United Ringmahon ParkClub Ref
16:00Temple United vsLakewood Athletic Temple ParkClub Ref
17:00Riverstown vsCarrigaline United EastcliffeClub Ref
U9 GROUP 4
16:00Corkbeg vsLakewood Athletic AWhitegateClub Ref
16:00Leeside vsRiverstown ALeeside ParkClub Ref
U9 GROUP 5
17:00Carrigaline Hibernians vsPassage Ballea GrassClub Ref
17:00Corkbeg AvsDouglas Hall AWhitegateClub Ref
17:00Crosshaven vsMidleton ACamdenClub Ref
U9 GROUP 6
16:00Springfield Ramblers vsKinsale AJohn Murphy Memorial PkClub Ref
17:00Ballincollig vsRichmond The Landing FieldClub Ref
18:00Riverstown BvsAvondale United EastcliffeClub Ref
U9 GROUP 7
16:00Bweeng Celtic vsWilton United ABweeng Community PitchClub Ref
16:00Strand United vsCarrigaline United ABallyanleyClub Ref
18:00Douglas Hall BvsBlarney United AMoneygourneyClub Ref
U9 GROUP 8
16:00Bandon vsGreenwood Town ParkClub Ref
16:00Innishvilla vsCorinthian Boys BJake O Donoghue ParkClub Ref
18:00Carrigaline United BvsMacroom Ballea GrassClub Ref
U9 GROUP 9
16:00Ballinhassig vsGlounthaune United GortnagloughClub Ref
16:00Fermoy vsPearse Celtic Carrig ParkClub Ref
17:00Kilreen Celtic vsMidleton BBallyphehane ParkClub Ref
U11 GROUP 1 2017
11:30Carrigaline United vsMidleton ShanballyClub Ref
14:00Riverstown vsCorinthian Boys EastcliffeClub Ref
U11 GROUP 2 2017
11:30Castleview vsLeeds O'Sullivan ParkClub Ref
U11 GROUP 3 2017
10:00Bandon vsInnishvilla Town ParkClub Ref
10:00Mayfield United vsYoughal United Mayfield ParkClub Ref
10:00Springfield Ramblers vsStrand United John Murphy Memorial PkClub Ref
U11 GROUP 4 2017
11:30Buttevant vsCorkbeg AbbeyviewClub Ref
11:30Macroom vsCorinthian Boys AMurrayfieldClub Ref
U11 GROUP 5 2017
10:00Carrigaline Hibernians vsCarrigtwohill United Ballea GrassClub Ref
10:00Midleton AvsCastleview AMart FieldClub Ref
U11 GROUP 6 2017
10:00Everton vsRockmount ACoffey's FieldClub Ref
11:30Richmond vsCarrigaline United AKilleadyClub Ref
U11 GROUP 7 2017
10:00Ringmahon Rangers AvsAvondale United ARingmahon ParkClub Ref
Blackwater Motors U12 Division 4
10:00Churchvilla vsKinsale BallyduffTBC
10:00Richmond vsRockmount AKilleadyTBC
11:15Lakewood Athletic AvsCarrigaline United ALakewoodTBC
12:45Park United vsKilreen Celtic Brigown ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 5
10:00Corinthian Boys BvsRiverstown ACastletreasureTBC
Blackwater Motors U12 Division 6
10:00Castleview AvsCarrigaline United BO'Sullivan ParkTBC
10:00Lakewood Athletic BvsBallinhassig LakewoodTBC
11:30Mallow United AvsFermoy ASt. Gobnaits ParkTBC
Oriel House Hotel U13 Division 2
10:00Buttevant vsYoughal United AbbeyviewTBC
Oriel House Hotel U13 Division 3
10:00Douglas Hall AvsLakewood Athletic AMoneygourneyTBCnote date & time change
11:30Park United vsWilton United Brigown ParkTBC
Oriel House Hotel U13 Division 5
10:00Macroom AvsInnishvilla MurrayfieldTBC
Oriel House Hotel U13 Division 6
10:00Ballinhassig vsLeeds AGortnagloughTBC
10:00Kinsale AvsFermoy AMadden ParkTBC
Skechers U14 Division 2
10:00Park United vsCrosshaven Brigown ParkTBC
Skechers U14 Division 4
10:00Mallow United AvsAvondale United ASt. Gobnaits ParkTBC
10:00Midleton AvsKilreen Celtic KnockgriffinTBC
Gary Comerford U15 Premier
10:00St Marys vsCorinthian Boys St Marys ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
11:30St Marys AvsLeeds St Marys ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 3
10:00Innishvilla vsCarrigaline United AJake O Donoghue ParkTBC
10:00Kanturk vsWilton United GurteenardTBC
U16 JOHN COOKE CUP
10:00TBC vsTBC1 Venue LaterTBCsemi final
10:00TBC vsTBC1 Venue LaterTBCsemi final
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 2
10:00Passage vsMallow United Rockenham ParkTBC
28/05/2017
U8 GROUP 1
16:00Blarney United vsMidleton O'Shea ParkClub Ref
16:00Douglas Hall vsMallow Town Kennedy ParkClub Ref
16:00Mallow United vsCarrigaline United St. Joseph's RoadClub Ref
U8 GROUP 2
16:00Corinthian Boys vsSpringfield Ramblers CastletreasureClub Ref
16:00Everton vsLakewood Athletic Coffey's FieldClub Ref
16:00Wilton United vsBlarney United APat Bowdren ParkClub Ref
U8 GROUP 3
16:00Rockmount vsLeeds Rockmount ParkClub Ref
17:00Lakewood Athletic AvsTemple United LakewoodClub Ref
U8 GROUP 4
16:00Leeside vsYoughal United Leeside ParkClub Ref
16:00Midleton AvsCarrigaline Hibernians Mart FieldClub Ref
16:00Watergrasshill United vsRiverstown Skehanagh ParkClub Ref
U8 GROUP 5
16:00Carrigaline United AvsRichmond Ballea GrassClub Ref
16:00Crosshaven vsGreenwood CamdenClub Ref
16:00Kinsale vsDouglas Hall AMadden ParkClub Ref
U8 GROUP 6
16:00Passage vsAvondale United MaulbaunClub Ref
17:00Corinthian Boys AvsRiverstown ACastletreasureClub Ref
17:00Midleton BvsRingmahon Rangers Mart FieldClub Ref
U8 GROUP 7
16:00Macroom vsCarrigaline United BMurrayfieldClub Ref
17:00Douglas Hall BvsBallinhassig Kennedy ParkClub Ref
U8 GROUP 8
16:00Churchvilla vsPearse Celtic BallyduffClub Ref
16:00Springfield Ramblers AvsCorkbeg John Murphy Memorial PkClub Ref
17:00Mallow United AvsGlounthaune United St. Joseph's RoadClub Ref
U10 GROUP 1 2017
16:00Mallow Town vsMidleton Mallow TownClub Ref
17:00Springfield Ramblers vsDouglas Hall John Murphy Memorial PkClub Ref
18:00Carrigaline United vsYoughal United Ballea GrassClub Ref
U10 GROUP 2 2017
16:00Carrigtwohill United vsWilton United BallyadamClub Ref
16:00Ringmahon Rangers vsMayfield United Ringmahon ParkClub Ref
16:00Riverstown vsRockmount EastcliffeClub Ref
U10 GROUP 3 2017
16:00Bandon vsWatergrasshill United Town ParkClub Ref
16:00Fermoy vsKinsale Carrig ParkClub Ref
16:00Lakewood Athletic vsCastleview LakewoodClub Ref
U10 GROUP 4 2017
16:00Kilreen Celtic vsMallow United Ballyphehane ParkClub Ref
17:00Blarney United vsCorinthian Boys O'Shea ParkClub Ref
17:00Carrigaline Hibernians vsLeeds Ballea GrassClub Ref
U10 GROUP 5 2017
17:00Crosshaven vsRiverstown ACamdenClub Ref
17:00Leeside vsCorkbeg Leeside ParkClub Ref
18:00Corinthian Boys AvsMacroom CastletreasureClub Ref
U10 GROUP 6 2017
16:00Pearse Celtic vsKillinardrish-Coachford Clashduv ParkClub Ref
17:00Everton vsMidleton ACoffey's FieldClub Ref
18:00Avondale United vsStrand United BessboroClub Ref
U10 GROUP 7 2017
16:00Mayfield United AvsCarrigaline United AMayfield ParkClub Ref
17:00Passage vsLakewood Athletic AMaulbaunClub Ref
18:00Douglas Hall AvsTramore Athletic MoneygourneyClub Ref
U10 GROUP 8 2017
17:00Churchvilla vsRiverstown BBallyduffClub Ref
17:00Kinsale AvsBallinhassig Madden ParkClub Ref
17:00Wilton United AvsWatergrasshill United APat Bowdren ParkClub Ref
U11 GROUP 1 2017
10:00Douglas Hall vsWatergrasshill United Kennedy ParkClub Ref
10:00Mallow United vsRockmount St. Joseph's RoadClub Ref
U11 GROUP 2 2017
10:00Leeside vsRingmahon Rangers Leeside ParkClub Ref
11:30Blarney United vsLakewood Athletic O'Shea ParkClub Ref
U11 GROUP 3 2017
10:00Crosshaven vsPassage CamdenClub Ref
U11 GROUP 4 2017
19:00Avondale United vsGreenwood BessboroClub Ref
U11 GROUP 5 2017
10:00Douglas Hall AvsKanturk Kennedy ParkClub Ref
10:00Grenagh United vsTemple United Grenagh CCClub Ref
U11 GROUP 6 2017
10:30Glounthaune United vsWilton United Glenmore ParkClub Ref
U11 GROUP 7 2017
10:00Ballincollig vsBlarney United AThe Landing FieldClub Ref
12:00Lakewood Athletic AvsBweeng Celtic LakewoodClub Ref
U11 GROUP 8 2017
10:00Churchvilla vsCorinthian Boys BBallyduffClub Ref
11:00Douglas Hall BvsRiverstown BKennedy ParkClub Ref
11:30Wilton United AvsLeeds APat Bowdren ParkClub Ref
12:45Strand United AvsKinsale ABallyanleyClub Ref
Blackwater Motors U12 Premier
10:00Wilton United vsRingmahon Rangers Pat Bowdren ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 2
10:00Innishvilla vsWilton United AJake O Donoghue ParkTBC
10:00Strand United vsCarrigtwohill United BallyanleyTBC
11:30Carrigaline Hibernians vsPassage Ballea AstroTBC
12:45Douglas Hall AvsLeeside MoneygourneyOFFOFF
Blackwater Motors U12 Division 3
10:00Greenwood vsButtevant Coffey's FieldTBC
11:30Leeds vsMallow Town Leeds ParkTBC
11:45Killinardrish-Coachford vsCrosshaven The GlebeTBC
12:15Mayfield United AvsMacroom Mayfield ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 5
10:00Leeside AvsAvondale United ALeeside ParkOFFOFF
11:45Springfield Ramblers AvsMallow United BJohn Murphy Memorial PkTBC
Blackwater Motors U12 Division 6
10:00Youghal United vsWilton United BArdrath ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 7
11:15Leeside BvsWatergrasshill United ALeeside ParkTBC
11:15Strand United AvsCorinthian Boys CBallyanleyTBC
U13 CON ELLIOTT CUP
00:00TBC vsTBC1 Venue LaterTBCsemi final
00:00TBC vsTBC1 Venue LaterTBCsemi final
Oriel House Hotel U13 Division 2
10:00Corinthian Boys AvsLeeside CastletreasureTBC
10:00Fermoy vsBallincollig Carrig ParkTBC
Oriel House Hotel U13 Division 4
10:00Corkbeg vsRingmahon Rangers AWhitegateTBC
Oriel House Hotel U13 Division 5
10:00Blarney United AvsAvondale United AO'Shea ParkTBC
10:00Kanturk vsCobh Ramblers GurteenardTBC
Oriel House Hotel U13 Division 6
10:00Tramore Athletic vsPassage ATramore ParkTBC
10:00Watergrasshill United AvsCarrigaline United BSkehanagh ParkTBCNote date & Time Change
Skechers U14 Premier
19:00Douglas Hall vsMidleton MoneygourneyTBCnote time change
Skechers U14 Division 3
10:00Carrigaline Hibernians vsStrand United Ballea AstroTBC
10:00Leeds vsButtevant Leeds ParkTBC
Skechers U14 Division 4
10:00Carrigtwohill United vsPassage BallyadamTBC
Skechers U14 Division 5
11:15Tramore Athletic vsAvondale United BTramore ParkOFFOFF
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
12:15Churchvilla vsGreenwood Kilboy ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 3
11:15Corkbeg vsCorinthian Boys AWhitegateTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Premier
10:00Springfield Ramblers vsRingmahon Rangers John Murphy Memorial PkTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 1
10:00Killinardrish-Coachford vsKinsale The GlebeTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 3
10:00Lakewood Athletic AvsCastleview LakewoodTBC
10:30Kilreen Celtic vsChurchvilla Ballyphehane ParkTBC
29/05/2017
U12 ALBERT CONBOYE CUP
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCsemi final
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCsemi final
U14 LEONARD GOULD CUP
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCFinal
Skechers U14 Division 5
19:30Castleview AvsCarrigaline United AO'Sullivan ParkTBC
19:30St Marys AvsChurchvilla St Marys ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 3
19:30Carrigtwohill United vsInnishvilla BallyadamTBC
U16 JOHN COOKE CUP
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCFinal
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 2
19:15Park United vsMallow United Brigown ParkTBC
30/05/2017
U11 GROUP 1 2017
19:30Corinthian Boys vsMallow United CastletreasureClub Ref
19:30Midleton vsDouglas Hall Mart FieldClub Ref
19:30Rockmount vsCarrigaline United Rockmount ParkClub Ref
19:30Watergrasshill United vsRiverstown Skehanagh ParkClub Ref
Blackwater Motors U12 Division 1
10:00St Marys vsBandon St Marys ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 2
18:45Carrigaline Hibernians vsLeeside ShanballyTBC
18:45Corinthian Boys AvsWilton United ACastletreasureTBC
19:30Carrigtwohill United vsPassage BallyadamTBC
19:30Innishvilla vsStrand United Jake O Donoghue ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 5
18:45Avondale United AvsCorinthian Boys BBessboroTBC
19:30Leeside AvsRiverstown ALeeside ParkTBC
19:30Passage AvsMallow United BMaulbaunTBC
U13 CON ELLIOTT CUP
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCFinal
Oriel House Hotel U13 Division 2
19:30Carrigaline Hibernians vsYoughal United Ballea AstroTBC
20:00Corinthian Boys AvsButtevant CastletreasureTBC
Oriel House Hotel U13 Division 3
19:30Bandon vsPark United Town ParkTBC
Skechers U14 Division 2
19:30Park United vsInnishvilla Brigown ParkTBC
20:00Greenwood vsFermoy Coffey's FieldTBC
Skechers U14 Division 3
19:30Buttevant vsLeeds AbbeyviewTBC
19:30Strand United vsMacroom BallyanleyTBC
20:00Carrigaline Hibernians vsKinsale Ballea AstroTBC
Skechers U14 Division 4
20:00Avondale United AvsLakewood Athletic ABessboroTBC
Skechers U14 Division 5
19:30Blarney United AvsSpringfield Ramblers AO'Shea ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
18:45Greenwood vsCarrigaline Hibernians Coffey's FieldTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 3
19:15Churchvilla vsBandon BallyduffTBC
31/05/2017
U12 ALBERT CONBOYE CUP
19:15TBC vsTBC1 Venue LaterTBCFinal
Blackwater Motors U12 Premier
19:30Ringmahon Rangers vsMidleton Ringmahon ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 1
19:30Everton vsBlarney United Coffey's FieldTBC
Blackwater Motors U12 Division 3
18:45Leeds vsCrosshaven Leeds ParkTBC
19:30Corkbeg vsMayfield United AWhitegateTBC
19:30Killinardrish-Coachford vsMallow Town The GlebeTBC
19:30Macroom vsButtevant MurrayfieldTBC
Blackwater Motors U12 Division 4
19:30Grenagh United vsLakewood Athletic AGrenagh CCTBC
19:30Kinsale vsChurchvilla Madden ParkTBC
19:30Richmond vsPark United KilleadyTBC
Blackwater Motors U12 Division 7
19:30Leeside BvsCarrigaline United CLeeside ParkTBC
Oriel House Hotel U13 Division 3
19:30Passage vsWilton United Rockenham ParkTBC
Oriel House Hotel U13 Division 5
19:30Corinthian Boys BvsCobh Ramblers CastletreasureTBC
Oriel House Hotel U13 Division 6
18:45Fermoy AvsPassage ACarrig ParkTBC
20:00Leeds AvsKinsale ALeeds ParkTBC
Skechers U14 Division 5
18:30Castleview AvsBallincollig AO'Sullivan ParkOFF
Gary Comerford U15 Premier
19:30St Marys vsRingmahon Rangers St Marys ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
20:00Fermoy vsChurchvilla Carrig ParkTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 2
19:15Mallow United vsPassage St. Gobnaits ParkTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 3
19:45Castleview vsRingmahon Rangers AO'Sullivan ParkTBC
01/06/2017
U11 GROUP 1 2017
19:30Carrigaline United vsDouglas Hall Ballea GrassClub Ref
19:30Midleton vsWatergrasshill United Mart FieldClub Ref
19:30Riverstown vsMallow United EastcliffeClub Ref
19:30Rockmount vsCorinthian Boys Rockmount ParkClub Ref
Blackwater Motors U12 Division 5
18:45Avondale United AvsSpringfield Ramblers ABessboroTBC
Oriel House Hotel U13 Division 2
19:30Fermoy vsButtevant Carrig ParkTBC
19:30Youghal United vsRiverstown Ardrath ParkTBC
Skechers U14 Division 4
20:00Avondale United AvsKilreen Celtic BessboroTBC
Skechers U14 Division 5
18:45St Marys AvsTramore Athletic St Marys ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
20:00St Marys AvsGreenwood St Marys ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 3
19:30Wilton United vsInnishvilla Pat Bowdren ParkTBC
02/06/2017
Blackwater Motors U12 Division 1
19:30Bandon vsEverton Town ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 2
19:30Douglas Hall AvsCorinthian Boys AMoneygourneyTBC
19:30Innishvilla vsLeeside Jake O Donoghue ParkTBC
19:30Strand United vsCarrigaline Hibernians BallyanleyTBC
20:00Wilton United AvsCarrigtwohill United Pat Bowdren ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 3
19:30Corkbeg vsCrosshaven WhitegateTBC
19:30Mayfield United AvsKillinardrish-Coachford Mayfield ParkTBC
20:15Buttevant vsLeeds AbbeyviewTBC
20:15Greenwood vsMacroom Coffey's FieldTBC
Blackwater Motors U12 Division 4
19:30Churchvilla vsKilreen Celtic BallyduffTBC
19:30Kinsale vsPark United Madden ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 5
19:30Leeside AvsCorinthian Boys BLeeside ParkTBC
19:30Mallow United BvsMidleton AAcademy PitchTBC
Oriel House Hotel U13 Division 3
18:45Wilton United vsDouglas Hall APat Bowdren ParkTBC
Oriel House Hotel U13 Division 5
19:30Cobh Ramblers vsAvondale United AJohn Murphy Memorial PkTBC
Oriel House Hotel U13 Division 6
19:30Watergrasshill United AvsPassage ASkehanagh ParkTBC
Skechers U14 Division 2
18:45Greenwood vsInnishvilla Coffey's FieldTBC
19:30Crosshaven vsPark United CamdenTBC
Skechers U14 Division 3
18:45Buttevant vsStrand United AbbeyviewTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 3
19:15Churchvilla vsLakewood Athletic A Kilboy ParkTBC

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager