Upcoming Fixtures : 09/11/2018 - 23/11/2018

BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
17/11/2018
12:15Pearse Celtic vsCarrigaline Hibernians Clashduv ParkTim O Connell
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 3
17/11/2018
11:15St Marys vsMacroom St Marys ParkPat Cambridge
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
17/11/2018
10:00Kanturk vsPark United Ballyhass LakesGerry Hurley
12:15Ballinhassig vsBandon GortnagloughDarren O Sullivan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
17/11/2018
10:00Castleview AvsGlounthaune United O'Sullivan ParkRory Murphy
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 7
17/11/2018
11:45Everton AvsCorinthian Boys BCoffey's FieldRichard Bond
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 8
17/11/2018
10:00Bandon AvsKinsale BTown ParkDenis Morley
SFAI SKECHERS U13 NATIONAL CUP 18/19
17/11/2018
10:00Lakewood Athletic vsMidleton LakewoodRay Allen
10:00Park United vsDouglas Hall Brigown ParkPat Ryan
14:00Leeside vsCarrigaline United Leeside ParkAnthony Sunderland
14:00Lyre Rovers vsMacroom ALyreLocal Ref
ROY KEANE U13 PREMIER
17/11/2018
10:00Lakewood Athletic vsDouglas Hall LakewoodOFFOFF
10:00Leeside vsCarrigaline United Leeside ParkOFFOFF
12:15Mayfield United vsCorinthian Boys Mayfield ParkJack Cole
U13 DIVISION 1
17/11/2018
10:00Fermoy vsCrosshaven Carrig ParkDavid O Donoghue
10:00Rockmount vsMallow United Rockmount ParkDavid Quinn
10:00St Marys vsYoughal United St Marys ParkPat Cambridge
11:30Leeds vsRiverstown Leeds ParkRichard O'Gorman
12:45Springfield Ramblers vsCastleview Pat O'Brien ParkFionn McCarthy
SFAI SKECHERS U14 NATIONAL CUP 18/19
17/11/2018
12:00Bantry Bay Rovers vsCarrigaline United BantryLocal Ref
SKECHERS U14 DIVISION 2
17/11/2018
10:00Richmond vsPassage KilleadyPeter O Sullivan
11:15Park United vsMidleton ABrigown ParkPat Ryan
SKECHERS U14 DIVISION 3
17/11/2018
11:30Corinthian Boys BvsBlarney United ACastletreasureAdrian Noonan
SKECHERS U14 DIVISION 4
17/11/2018
10:00Passage AvsRiverstown AMaulbaunBilly Noonan
SKECHERS U14 DIVISION 5
17/11/2018
10:00Kinsale vsDouglas Hall AMadden ParkDavid Finnegan
SKECHERS U14 DIVISION 6
17/11/2018
11:45Midleton BvsBallinhassig KnockgriffinJohn P. Corcoran
13:00Corinthian Boys CvsEverton ACastletreasureDonal Riordan
SFAI SKECHERS U15 NATIONAL CUP 18 /19
17/11/2018
10:00Corinthian Boys vsKinsale CastletreasureKieran Burns
10:00Leeds vsDouglas Hall Leeds ParkRichard O'GormanOFF
11:15Lakewood Athletic vsMallow United LakewoodRay Allen
11:45Blarney United vsRingmahon Rangers O'Shea ParkEric O Driscoll
GARY COMERFORD U15 PREMIER
17/11/2018
10:00Douglas Hall vsCorinthian Boys MoneygourneyOFFOFF
10:00Lakewood Athletic vsMallow United LakewoodOFFOFF
10:00Richmond vsMacroom CITBrendan O Regan
10:00Ringmahon Rangers vsSt Marys Ringmahon ParkOFFOFF
13:15Midleton vsCarrigaline United KnockgriffinJohn P. Corcoran
DENNEHYS HEALTH & FITNESS U15 DIVISION 1
17/11/2018
10:00Avondale United vsKinsale Beaumont ParkOFFOFF
10:00Leeds vsBlarney United Leeds ParkOFFOFF
11:45Ballincollig vsCrosshaven The Landing FieldGordon O'Leary
12:45Park United vsSpringfield Ramblers Brigown ParkPat Ryan
U16 DIVISION 3
17/11/2018
10:00Ballincollig AvsPassage The Landing FieldGordon O'Leary
U16 DIVISION 4
17/11/2018
10:00Carrigtwohill United vsCarrigaline United ABallyadamKieran Morey
10:00Everton AvsLakewood Athletic Coffey's FieldRichard Bond
10:00Midleton BvsMallow United AKnockgriffinMichael Hourigan
10:00Tramore Athletic vsBallinhassig Tramore ParkChristopher Sheehan
13:15Blarney United AvsChurchvilla O'Shea ParkEric O Driscoll
SFAI SKECHERS U12 NATIONAL CUP 18/19
18/11/2018
10:00Castleview vsDouglas Hall O'Sullivan ParkCian O Mahony
10:00Mallow Town vsLakewood Athletic St. Patrick's NSGerry Hurley
10:00Ringmahon Rangers vsMallow United Ringmahon ParkRay Allen
13:15Carrigaline United vsMidleton Ballea Astro EastPat Cambridge
BLACKWATER MOTORS U12 PREMIER
18/11/2018
10:00Carrigaline United vsLakewood Athletic Ballea Astro WestOFFOFF
10:00Douglas Hall vsRiverstown MoneygourneyOFFOFF
10:00Mallow United vsRingmahon Rangers St. Gobnaits ParkOFFOFF
10:00Midleton vsMallow Town Mart FieldOFFOFF
13:15Corinthian Boys vsRiverstown CastletreasureStephen Moore
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 1
18/11/2018
10:00Springfield Ramblers vsCastleview John Murphy Memorial PkOFFOFF
11:30Rockmount vsLeeds Rockmount ParkJimmy Moore
11:45Blarney United vsCorinthian Boys AO'Shea ParkKieran Morey
11:45Kinsale vsFermoy Madden ParkRichard Bond
11:45Mayfield United vsTemple United Mayfield ParkDarren O Sullivan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
18/11/2018
10:00Carrigtwohill United vsDouglas Hall ABallyadamAnthony Sunderland
10:00Midleton AvsYoughal United Mart FieldSumate Virak
14:30Leeside vsAvondale United Leeside ParkFiachra O Luanaigh
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 3
18/11/2018
10:00Corkbeg vsEverton WhitegateNoel O Leary
12:45Passage vsCrosshaven MaulbaunRichard O'Gorman
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
18/11/2018
11:30Strand United vsRiverstown ABallyanleyJohn Moloney
11:45Mallow United AvsWatergrasshill United Academy PitchBrendan O Regan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
18/11/2018
11:15Midleton BvsBlarney United AMart FieldSumate Virak
11:30Churchvilla vsCarrigtwohill United ABallyduffJohn Francis Murphy
11:30Lakewood Athletic AvsKinsale ALakewoodTBC
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 6
18/11/2018
11:30Fermoy AvsBallincollig Carrig ParkDenis Morley
13:00Springfield Ramblers AvsTramore Athletic John Murphy Memorial PkGerry Hurley
13:15Macroom AvsMayfield United AMurrayfieldTim O Connell
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 7
18/11/2018
10:00Leeds AvsWilton United ALeeds ParkRory Murphy
10:00Riverstown BvsInnishvilla AGACAFiachra O Luanaigh
13:00Watergrasshill United AvsCarrigaline United BSkehanagh ParkDavid Finnegan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 8
18/11/2018
11:15Corkbeg AvsCarrigaline United CWhitegateNoel O Leary
12:30Midleton CvsFermoy BMart FieldSumate Virak
12:45Lakewood Athletic BvsAvondale United ALakewoodTBC
14:30Macroom BvsCorinthian Boys CMurrayfieldTim O Connell
15:00Douglas Hall BvsRiverstown CMoneygourneyAdrian Noonan
SFAI SKECHERS U14 NATIONAL CUP 18/19
18/11/2018
10:00Ringmahon Rangers vsMidleton Ringmahon ParkOFFOFF
11:45Corinthian Boys vsBlarney United CastletreasureStephen MooreNote time change
11:45Douglas Hall vsMayfield United MoneygourneyKieran Burns
SKECHERS U14 PREMIER
18/11/2018
10:00Blarney United vsCorinthian Boys O'Shea ParkOFFOFF
10:00Carrigaline United vsRingmahon Rangers Ballea Astro WestOFFOFF
10:00Fermoy vsMallow United Carrig ParkDenis Morley
10:00Fermoy vsMayfield United Carrig ParkOFFOFF
10:00Mallow United vsDouglas Hall St. Gobnaits ParkOFFOFF
10:00Midleton vsEverton KnockgriffinOFFOFF
11:15Ringmahon Rangers vsEverton Ringmahon ParkRay Allen
SKECHERS U14 DIVISION 1
18/11/2018
10:00Rockmount vsSpringfield Ramblers Rockmount ParkJimmy Moore
10:00Watergrasshill United vsStrand United Skehanagh ParkDavid Finnegan
11:30Castleview vsLeeside O'Sullivan ParkCian O Mahony
11:45Wilton United vsBandon Pat Bowdren ParkDavid Quinn
12:00Riverstown vsCorinthian Boys AEastcliffeOFFOFF
SKECHERS U14 DIVISION 2
18/11/2018
11:45Innishvilla vsLakewood Athletic Jake O Donoghue ParkPaul Madden
SKECHERS U14 DIVISION 3
18/11/2018
11:45Macroom vsCoachford MurrayfieldJohn P. Corcoran
12:15Grenagh United vsCarrigaline Hibernians Grenagh CCJohn Hourigan
SKECHERS U14 DIVISION 4
18/11/2018
10:00Youghal United vsWilton United AArdrath ParkCraig Noonan
11:45Carrigaline United AvsBallincollig Ballea Astro EastPat Cambridge
SKECHERS U14 DIVISION 5
18/11/2018
10:00Lakewood Athletic AvsLeeside ALakewoodTBC
10:00Mallow United AvsRingmahon Rangers AAcademy PitchBrendan O Regan
11:30Watergrasshill United AvsAvondale United ASkehanagh ParkDavid Finnegan
SKECHERS U14 DIVISION 6
18/11/2018
10:00Churchvilla vsCarrigaline United BBallyduffJohn Francis Murphy
10:00Strand United AvsPark United ABallyanleyJohn Moloney
SFAI SKECHERS U16 NATIONAL CUP 18/19
18/11/2018
10:00Crosshaven vsRockmount CamdenRichard O'Gorman
10:00Douglas Hall vsMallow United MoneygourneyKieran Burns
10:00Everton vsSpringfield Ramblers Coffey's FieldPat Ryan
10:00Midleton vsCarrigaline United KnockgriffinOFFOFF
U16 PREMIER
18/11/2018
10:00Carrigaline United vsBallincollig Ballea Astro WestGordon O'Leary
10:00Corinthian Boys vsCrosshaven CastletreasureOFFOFF
10:00Corinthian Boys vsRiverstown CastletreasureStephen Moore
10:00Douglas Hall vsEverton MoneygourneyOFFOFF
10:00Mallow United vsRiverstown St. Gobnaits ParkOFFOFF
10:00Midleton vsSpringfield Ramblers KnockgriffinOFFOFF
U16 DIVISION 1
18/11/2018
10:00Blarney United vsBandon O'Shea ParkKieran Morey
10:00Macroom vsSt Marys MurrayfieldJohn P. Corcoran
10:00Richmond vsCastleview KilleadyJohn Corcoran
10:00Rockmount vsYoughal United Rockmount ParkOFFOFF
11:45Greenwood vsAvondale United Coffey's FieldPat Ryan
U16 DIVISION 2
18/11/2018
10:00Innishvilla vsPark United Jake O Donoghue ParkPaul Madden
10:00Mayfield United vsRingmahon Rangers Mayfield ParkDarren O Sullivan
10:00Wilton United vsCorinthian Boys APat Bowdren ParkDavid Quinn
11:45Carrigaline Hibernians vsRiverstown ABallea Astro WestGordon O'Leary
U16 DIVISION 3
18/11/2018
10:00Kinsale vsWatergrasshill United Madden ParkRichard Bond
13:15Douglas Hall AvsStrand United MoneygourneyAdrian Noonan
U16 DIVISION 4
18/11/2018
10:00Avondale United AvsMidleton ABeaumont ParkTBC
10:00Carrigaline United BvsSpringfield Ramblers ABallea Astro EastPat Cambridge

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager