Upcoming Fixtures : 19/10/2018 - 02/11/2018

BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
20/10/2018
10:00Youghal United vsCarrigaline Hibernians Ardrath ParkDavid O Donoghue
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
20/10/2018
10:00Kanturk vsRiverstown AGurteenardDenis Morley
11:30Ballinhassig vsPark United GortnagloughEvan Twomey
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
20/10/2018
10:00Kinsale AvsGlounthaune United Madden ParkGerry Hurley
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 6
20/10/2018
11:45Tramore Athletic vsCarrigaline United ATramore ParkJohn Hourigan
ROY KEANE U13 PREMIER
20/10/2018
10:00Douglas Hall vsRingmahon Rangers MoneygourneyRay Allen
10:00Lakewood Athletic vsLeeside LakewoodDarren O Sullivan
10:00Mayfield United vsMidleton Mayfield ParkJason Mannix
14:15Carrigaline United vsCorinthian Boys Ballea AstroKieran Burns
U13 DIVISION 1
20/10/2018
10:00Fermoy vsRockmount Carrig ParkJack Cole
10:00Leeds vsSpringfield Ramblers Leeds ParkPat Ryan
10:00Riverstown vsYoughal United EastcliffeGordon O'Leary
10:00St Marys vsMallow United St Marys ParkLucas Keating
14:00Crosshaven vsCastleview CamdenJonathan Perrott
SKECHERS U14 PREMIER
20/10/2018
10:00Mallow United vsBlarney United St. Gobnaits ParkBilly Noonan
11:45Midleton vsRingmahon Rangers KnockgriffinJohn P. Corcoran
12:45Carrigaline United vsFermoy Ballea AstroDavid Finnegan
SKECHERS U14 DIVISION 2
20/10/2018
10:00Passage vsLakewood Athletic Rockenham ParkNoel O Leary
10:00Richmond vsPark United KilleadyAdrian Noonan
11:15St Marys vsInnishvilla St Marys ParkLucas Keating
SKECHERS U14 DIVISION 3
20/10/2018
10:00Corinthian Boys BvsCarrigaline Hibernians CastletreasureRichard O'Gorman
SKECHERS U14 DIVISION 4
20/10/2018
10:00Ballincollig vsWilton United AThe Landing FieldPeter O Sullivan
SKECHERS U14 DIVISION 5
20/10/2018
10:00Ringmahon Rangers AvsAvondale United ARingmahon ParkEric O Driscoll
SKECHERS U14 DIVISION 6
20/10/2018
10:00Ballinhassig vsCarrigaline United BGortnagloughEvan Twomey
11:45Park United AvsChurchvilla Brigown ParkDonal Riordan
13:15Midleton BvsCorinthian Boys CKnockgriffinJohn P. Corcoran
GARY COMERFORD U15 PREMIER
20/10/2018
11:15Douglas Hall vsMidleton MoneygourneyRay AllenGame ON
11:15Lakewood Athletic vsRichmond LakewoodDarren O Sullivan
11:30Corinthian Boys vsSt Marys CastletreasureRichard O'GormanOFF
11:30Ringmahon Rangers vsMacroom Ringmahon ParkEric O DriscollGame ON
16:00Carrigaline United vsMallow United Ballea AstroKieran BurnsGame ON - note time change
DENNEHYS HEALTH & FITNESS U15 DIVISION 1
20/10/2018
10:00Blarney United vsAvondale United O'Shea ParkOFFOFF
11:15Leeds vsKinsale Leeds ParkPat Ryan
11:30Ballincollig vsRockmount The Landing FieldPeter O Sullivan
12:30Crosshaven vsSpringfield Ramblers CamdenJonathan Perrott
13:15Park United vsAvondale United Brigown ParkDonal Riordan
U16 DIVISION 2
20/10/2018
10:00Park United vsWilton United Brigown ParkDonal Riordan
U16 DIVISION 4
20/10/2018
10:00Carrigtwohill United vsLakewood Athletic BallyadamFionn McCarthy
10:00Churchvilla vsCarrigaline United AKilboy ParkPat Cambridge
10:00Everton AvsMidleton ACoffey's FieldRichard Bond
10:00Midleton BvsBallinhassig KnockgriffinJohn P. Corcoran
10:00Tramore Athletic vsSpringfield Ramblers ATramore ParkMichael Hourigan
SFAI SUBWAY U15 CHAMPIONSHIP 18/19
21/10/2018
15:00Cork vsWWEC Ballea AstroOFFOFF
BLACKWATER MOTORS U12 PREMIER
21/10/2018
10:00Lakewood Athletic vsRingmahon Rangers LakewoodJohn P. Corcoran
12:00Riverstown vsMallow Town GACADavid O Mahony
13:00Corinthian Boys vsMallow United CastletreasureEric O Driscoll
13:15Douglas Hall vsCarrigaline United MoneygourneyRichard O'Gorman
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 1
21/10/2018
10:00Kinsale vsCorinthian Boys AMadden ParkGerry Hurley
10:00Leeds vsTemple United Leeds ParkCathal Hourigan
11:30Springfield Ramblers vsMayfield United John Murphy Memorial PkTim O Connell
11:45Rockmount vsBlarney United Rockmount ParkCian O Mahony
13:15Castleview vsFermoy O'Sullivan ParkJonathan HennessyNote time change
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
21/10/2018
10:00Carrigtwohill United vsAvondale United BallyadamJohn Moloney
12:45Pearse Celtic vsDouglas Hall AClashduv ParkJonathan Perrott
13:00Leeside vsMidleton ALeeside ParkDean Johnson
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 3
21/10/2018
10:00Corkbeg vsMacroom WhitegateJohn Francis Murphy
10:00Passage vsInnishvilla MaulbaunRichard O'GormanNote venue change
11:45Crosshaven vsSt Marys CamdenMichael Doody
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
21/10/2018
11:30Mallow United AvsStrand United Academy PitchJimmy Moore
13:15Watergrasshill United vsBandon Skehanagh ParkPat Cambridge
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
21/10/2018
10:00Churchvilla vsLakewood Athletic ABallyduffDenis Morley
11:15Midleton BvsCastleview AMart FieldFiachra O Luanaigh
11:30Blarney United AvsCarrigtwohill United AO'Shea ParkJohn Hourigan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 6
21/10/2018
10:00Mayfield United AvsBallincollig Mayfield ParkRory Murphy
12:45Springfield Ramblers AvsFermoy AJohn Murphy Memorial PkTim O Connell
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 7
21/10/2018
11:15Leeds AvsEverton ALeeds ParkCathal Hourigan
11:30Wilton United AvsCarrigaline United BPat Bowdren ParkMichael Hourigan
11:45Innishvilla AvsCorinthian Boys BJake O Donoghue ParkPat Ryan
13:15Riverstown BvsWatergrasshill United AGACADavid O Mahony
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 8
21/10/2018
11:15Corkbeg AvsMacroom BWhitegateJohn Francis Murphy
11:15Lakewood Athletic BvsDouglas Hall BLakewoodJohn P. Corcoran
11:30Carrigaline United CvsKinsale BBallea AstroRichard BondNote venue change
11:45Avondale United AvsFermoy BBeaumont ParkDarren O Sullivan
12:30Midleton CvsBandon AMart FieldFiachra O Luanaigh
14:15Corinthian Boys CvsRiverstown CCastletreasureEric O Driscoll
SKECHERS U14 PREMIER
21/10/2018
10:00Corinthian Boys vsEverton CastletreasureJason Mannix
11:45Douglas Hall vsMayfield United MoneygourneyRichard O'Gorman
SKECHERS U14 DIVISION 1
21/10/2018
10:00Leeside vsRiverstown Leeside ParkDean Johnson
10:00Springfield Ramblers vsStrand United John Murphy Memorial PkTim O Connell
10:00Wilton United vsRockmount Pat Bowdren ParkMichael Hourigan
11:30Corinthian Boys AvsWatergrasshill United CastletreasureEric O Driscoll
11:45Castleview vsBandon O'Sullivan ParkJonathan Hennessy
SKECHERS U14 DIVISION 3
21/10/2018
10:00Blarney United AvsMacroom O'Shea ParkJohn Hourigan
12:45Coachford vsGrenagh United The GlebeJohn Corcoran
SKECHERS U14 DIVISION 4
21/10/2018
10:00Carrigaline United AvsRiverstown ABallea AstroRichard BondNote venue change
11:45Youghal United vsPassage AArdrath ParkKieran Morey
SKECHERS U14 DIVISION 5
21/10/2018
10:00Mallow United AvsKinsale Academy PitchJimmy Moore
11:30Leeside AvsDouglas Hall ALeeside ParkDean Johnson
11:45Watergrasshill United AvsLakewood Athletic ASkehanagh ParkPat Cambridge
SKECHERS U14 DIVISION 6
21/10/2018
11:45Strand United AvsEverton ABallyanleyAdrian Noonan
U16 PREMIER
21/10/2018
10:00Ballincollig vsRiverstown The Landing FieldRay Allen
10:00Crosshaven vsMidleton CamdenMichael Doody
10:00Douglas Hall vsCarrigaline United MoneygourneyOFFOFF
10:00Everton vsSpringfield Ramblers Coffey's FieldJonathan Perrott
10:00Mallow United vsCorinthian Boys St. Gobnaits ParkKieran Burns
U16 DIVISION 1
21/10/2018
10:00Castleview vsSt Marys O'Sullivan ParkJonathan Hennessy
10:00Macroom vsBandon MurrayfieldJohn Corcoran
10:00Richmond vsGreenwood KilleadyPaul Madden
10:00Rockmount vsBlarney United Rockmount ParkCian O Mahony
10:00Youghal United vsAvondale United Ardrath ParkKieran Morey
U16 DIVISION 2
21/10/2018
10:00Carrigaline Hibernians vsMayfield United Ballea AstroDonal Riordan
10:00Innishvilla vsRingmahon Rangers Jake O Donoghue ParkPat Ryan
10:00Riverstown AvsCorinthian Boys AEastcliffeDavid O Mahony
U16 DIVISION 3
21/10/2018
10:00Strand United vsFermoy BallyanleyAdrian Noonan
10:00Watergrasshill United vsPassage Skehanagh ParkPat Cambridge
11:45Ballincollig AvsDouglas Hall AThe Landing FieldRay Allen
U16 DIVISION 4
21/10/2018
10:00Avondale United AvsGrenagh United Beaumont ParkDarren O Sullivan
11:45Carrigaline United BvsBlarney United ABallea AstroDonal Riordan

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager