U14 Leonard Gould Cup 2017/18   10/06/2018

U14 Leonard Gould Cup 2017/18

Round 1

--------

Participant gets a bye : Carrigaline United C

Participant gets a bye : Douglas Hall A

Participant gets a bye : Buttevant A

Participant gets a bye : Lakewood Athletic A

Participant gets a bye : Churchvilla

Participant gets a bye : Midleton A

Participant gets a bye : Carrigtwohill United

Participant gets a bye : Tramore Athletic

Participant gets a bye : Corinthian Boys B

Participant gets a bye : Mallow United B

Participant gets a bye : Carrigaline United B

Participant gets a bye : Fermoy A

Participant gets a bye : Kilreen Celtic

Participant gets a bye : Springfield Ramblers A

Participant gets a bye : Ringmahon Rangers A

Participant gets a bye : Watergrasshill United A

Participant gets a bye : Avondale United

Participant gets a bye : Strand United

Participant gets a bye : Macroom A

Participant gets a bye : Kinsale A

Participant gets a bye : Youghal United

Match 1 : Passage 4-2 St. Mary's A

Match 2 : Corkbeg 0-3 Bandon

Match 3 : Blarney United A 0-5 Park United

Match 4 : Kinsale 1-0 Leeside

Match 5 : Carrigaline United A 5-2 Kanturk

Match 6 : Mayfield United 1-5 Passage A

Match 7 : Wilton United 6-7 Ballinhassig

Match 8 : Fermoy 0-4 Mallow United A

Match 9 : Leeds A 2-5 Buttevant

Match 10 : Riverstown 0-5 Greenwood

Match 11 : Douglas Hall B 1-5 Everton

Round 2

--------

Match 12 : Lakewood Athletic A 3-0 Churchvilla

Match 13 : Midleton A 0-4 Kinsale

Match 14 : Carrigaline United C 3-7 Carrigtwohill United

Match 15 : Youghal United 7-0 Carrigaline United B

Match 16 : Mallow United B 3-0 Kilreen Celtic

Match 17 : Buttevant 5-2 Carrigaline United A

Match 18 : Kinsale A 1-2 Watergrasshill United A

Match 19 : Buttevant A 1-3 Passage A

Match 20 : Ballinhassig 5-4 Ringmahon Rangers A

Match 21 : Everton 5-3 Springfield Ramblers A

Match 22 : Corinthian Boys B 1-3 Park United

Match 23 : Bandon 7-1 Tramore Athletic

Match 24 : Strand United 1-3 Mallow United A

Match 25 : Avondale United 6-2 Greenwood

Match 26 : Macroom A 0-7 Passage

Match 27 : Fermoy A 0-7 Douglas Hall A

Round 3

--------

Match 28 : Buttevant 3-0 Carrigtwohill United

Match 29 : Everton 0-3 Mallow United A

Match 30 : Youghal United 0-3 Avondale United

Match 31 : Passage 2-3 Kinsale

Match 32 : Lakewood Athletic A 4-5 Bandon

Match 33 : Passage A 0-2 Douglas Hall A

Match 34 : Mallow United B 3-5 Park United

Match 35 : Watergrasshill United A 1-5 Ballinhassig

Round 4

--------

Match 36 : Douglas Hall A 2-1 Buttevant

Match 37 : Winner of Match 32 Bandon vs Winner of Match 29 Mallow United A

Match 38 : Avondale United 5-0 Park United

Match 39 : Kinsale 7-0 Ballinhassig

Round 5

--------

Match 40 : Douglas Hall A 0-2 Kinsale

Match 41 : Bandon 5-2 Avondale United

Final

------

Match 42 : Bandon 2-4 Kinsale






League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager