U12 Albert Conboye Cup 2017/18   11/06/2018

U12 Albert Conboye Cup 2017/18

Round 1

--------

Participant gets a bye : Lakewood Athletic B

Participant gets a bye : Carrigaline Hibernians

Participant gets a bye : Carrigtwohill United

Participant gets a bye : Glounthaune United

Participant gets a bye : Passage

Match 1 : Corinthian Boys B 2-4 Crosshaven

Match 2 : Bweeng Celtic 2-5 Castleview A

Match 3 : Carrigaline United C 0-7 Bandon

Match 4 : Riverstown A 3-1 Ringmahon Rangers A

Match 5 : Springfield Ramblers A 7-1 Riverstown B

Match 6 : Everton A 1-7 Tramore Athletic

Match 7 : Leeds A 0-5 Mallow United B

Match 8 : Innishvilla 2-3 Avondale United

Match 9 : Fermoy A 1-3 Kilreen Celtic

Match 10 : Watergrasshill United A 4-2 Bandon A

Match 11 : Castleview 3-2 Macroom

Match 12 : Rockmount A 1-5 Buttevant A

Match 13 : Mallow Town A 1-0 Douglas Hall B

Match 14 : Mallow United A 3-0 Grenagh United

Match 15 : St. Mary's 5-0 Blarney United A

Match 16 : Lakewood Athletic A 7-0 Carrigaline United B

Match 17 : Kanturk 1-6 Douglas Hall A

Match 18 : Macroom A 2-3 Greenwood

Match 19 : Corinthian Boys C 0-6 Midleton A

Match 20 : Park United 3-0 Strand United A

Match 21 : Corkbeg 4-3 Wilton United A

Match 22 : Carrigaline United A 3-0 Churchvilla

Match 23 : Everton 7-1 Corinthian Boys D

Match 24 : Kinsale A 1-7 Youghal United

Match 25 : Macroom B 1-5 Leeside A

Match 26 : Cobh Ramblers 0-6 Richmond

Match 27 : Strand United 3-4 Buttevant

Round 2

--------

Match 28 : Castleview A 3-1 Glounthaune United

Match 29 : Carrigtwohill United 1-4 Avondale United

Match 30 : Watergrasshill United A 0-7 Youghal United

Match 31 : Passage 7-1 Carrigaline United A

Match 32 : Corkbeg 4-2 Tramore Athletic

Match 33 : Crosshaven 3-0 Leeside A

Match 34 : Midleton A 7-1 Mallow Town A

Match 35 : Mallow United B 1-2 Buttevant A

Match 36 : Springfield Ramblers A 2-4 Buttevant

Match 37 : Douglas Hall A 6-0 Kilreen Celtic

Match 38 : Lakewood Athletic B 0-7 Carrigaline Hibernians

Match 39 : Everton 1-2 Park United

Match 40 : Mallow United A 4-2 Lakewood Athletic A

Match 41 : Greenwood 2-0 Richmond

Match 42 : Riverstown A 0-7 Bandon

Match 43 : Castleview 6-4 St. Mary’s

Round 3

--------

Match 44 : Park United 1-2 Passage

Match 45 : Buttevant A 2-1 Bandon

Match 46 : Castleview 3-1 Midleton A

Match 47 : Buttevant 2-5 Douglas Hall A

Match 48 : Youghal United 2-1 Crosshaven

Match 49 : Carrigaline Hibernians 3-2 Castleview A

Match 50 : Mallow United A 2-4 Greenwood

Match 51 : Corkbeg 1-4 Avondale United

Round 4

--------

Match 52 : Douglas Hall A 0-2 Carrigaline Hibernians

Match 53 : Youghal United 1-2 Greenwood

Match 54 : Castleview 2-0 Passage

Match 55 : Avondale United 4-2 Buttevant A

Round 5

--------

Match 56 : Greenwood  0-3 Castleview 

Match 57 : Carrigaline Hibernians 3-4 Avondale United

Final

------

Match 58 : Winner of Match 56 Castleview vs Winner of Match 57 Avondale United






League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager