U13 LOCAL CUP DRAW
U13 LOCAL CUP DRAW

U13 LOCAL CUP DRAW

Round 1Round 2 DrawGames Round 2
Match 1 : Park United 3-0 Blarney United B1v2Park United v Leeside
Match 2 : Carrigaline Hibernians 1-3 Leeside
Match 3 : Macroom 2-3 Leeds3v4Leeds v Blarney United A
Match 4 : Blarney United A 3-0 Riverstown C
Match 5 : Corinthian Boys C 0-5 Midleton A5v6Midleton A v Mallow United A
Match 6 : Carrigaline United B 2-4 Mallow United A
Match 7 : St. Mary's 5-6 Blarney United7v8Blarney United v Fermoy A
Match 8 : Lakewood Athletic B 2-3 Fermoy A
Match 9 : Mayfield United A 0-7 Wilton United A9v10Wilton United A v Ballincollig
Match 10 : Ballincollig 1-0 Everton
Match 11 : Kanturk 7-1 Carrigtwohill United A11v12Kanturk v Youghal United
Match 12 : Youghal United 4-1 Bandon
Match 13 : Mayfield United 3-0 Passage A13v14Mayfield United v Carrigaline United A
Match 14 : Carrigaline United A 4-2 Corinthian Boys B
Match 15 : Avondale United vs Corinthian Boys A15v16 15 v Churchvilla
Match 16 : Carrigaline United C 1-4 Churchvilla
Match 17 : Riverstown 7-2 Kinsale A17v18Riverstown v 18
Match 18 : Innishvilla A vs Fermoy
Match 19 : Kinsale B vs Watergrasshill United19v2019 v Castleview
Match 20 : Castleview 7-0 Watergrasshill United A
Match 21 : Corkbeg vs Midleton B21v2221 v Macroom A
Match 22 : Macroom A 4-0 Bandon A
BYES
Match 23 : Carrigtwohill United 23v24Carrigtwohill United 7-0 Douglas Hall B
Match 24: Douglas Hall B
Match 25: Ballinhassig25v26Ballinhassig 3-1 Lakewood Athletic A
Match 26: Lakewood Athletic A
Match 27 : Riverstown A 27v28Riverstown A vs Strand United
Match 28: Strand United
Match 29 : Everton A 29v30Everton A 2-4 Pearse Celtic
Match 30: Pearse Celtic
Match 31 : Macroom B 31v32Macroom B 3-0 Springfield Ramblers A
Match 32: Springfield Ramblers A
Match 33 : Passage 33v34Passage vs Leeds A
Match 34: Leeds A
Match 35 : Richmond 35v36Richmond vs Rockmount
Match 36: Rockmount
Match 37 : Riverstown B 37v38Riverstown B vs Glounthaune United
Match 38: Glounthaune United
Match 39 : Temple United 39v40Temple United 7-1 Tramore Athletic
Match 40: Tramore Athletic
Match 41 : Innishvilla 41v42Innishvilla vs Avondale United A
Match 42: Avondale United A
Match 43: Douglas Hall A 43v44Douglas Hall A 4-0 Crosshaven
Match 44: Crosshaven
Last 32
Draw will include 22 teams qualified from Round 2 plus the 10 Premier teams.

28/11/2019 20:51