BLACKWATER MOTORS U12 LOCAL CUP 18/19 - Fixtures & Results

BLACKWATER MOTORS U12 LOCAL CUP 18/19
19/01/2019
10:00Everton 50Carrigaline United BAdrian NoonanCoffeys Field
10:00Kanturk 50Kinsale BDenis MorleyBallyhass Lakes
11:30St Marys 30Corinthian Boys CPat CambridgeSt Marys Park
11:45Carrigtwohill United A03Mallow United AFionn McCarthyBallyadam
11:45Fermoy B27Ballinhassig Lucas KeatingCarrig Park
20/01/2019
10:00Blarney United A20Everton ARay AllenO Shea Park
10:00Corinthian Boys B01Avondale United AGerry HurleyCastletreasure
10:00Corkbeg 34Carrigaline United ADaniel Longon pens (1-1 aet)Whitegate
10:00Crosshaven 71Macroom BStephen MooreCamden
10:00Fermoy A20Midleton BMichael HouriganCarrig Park
11:15Corkbeg A30Springfield Ramblers ADaniel LongWhitegate
11:30Strand United 13Watergrasshill United Fiachra O LuanaighBallyanley
11:45Riverstown A20Douglas Hall BDenis MorleyGACA
12:45Glounthaune United 70Leeds ADavid FinneganGlenmore Park
12:45Lakewood Athletic A13Macroom John MoloneyLakewood
13:00Carrigaline United C30Mayfield United ADarren O SullivanBallea Astro West
13:00Riverstown B21Churchvilla Denis MorleyGACA
13:15Douglas Hall A23Corinthian Boys ALucas KeatingMoneygourney
13:15Macroom A70Midleton CCian O MahonyMurrayfield
13:15Wilton United A41Castleview ARichard BondPat Bowdren Park
30/03/2019
10:00St Marys 70Passage ACraig NoonanSt Marys Park
11:15Youghal United 21Ballincollig David O DonoghueArdrath Park
13:00Park United 26Carrigtwohill United Jonathan PerrottBrigown Park
15:30Bandon A14Mayfield United Gerry HurleyTown Park
31/03/2019
10:00Corkbeg A04Corinthian Boys ADenis MorleyWhitegate
11:30Riverstown C06Rockmount Fiachra O LuanaighGACA
12:00Carrigaline Hibernians 21Pearse Celtic Bryan FordeBallea Astro West
13:00Temple United 70Lakewood Athletic BGerry HurleyTemple Park
14:00Carrigaline United C40Mallow United ABryan FordeBallea Astro West
14/04/2019
10:00Kinsale 30Watergrasshill United ADenis MorleyW/0 to KinsaleMadden Park
11:30Watergrasshill United 23Kanturk Lucas KeatingSkehanagh Park
14:45Blarney United A07Mayfield United Kieran BurnsO Shea Park
23/04/2019
18:45Bandon 43Passage Gerry HurleyTown Park
18:45Blarney United 31Kinsale ADavid O DonoghueO Shea Park
18:45Everton 25Macroom David FinneganCoffeys Field
18:45Leeside 23Springfield Ramblers Darren O SullivanLeeside Park
18:45Riverstown A01Rockmount Tim O ConnellGACA
24/04/2019
18:45Castleview 41Midleton ARichard O'GormanO Sullivan Park
18:45Fermoy 30Innishvilla ASumate VirakW/O to Fermoy Carrig Park
18:45Leeds 02Avondale United Pat CambridgeLeeds Park
18:45Temple United 20Macroom AEric O DriscollTemple Park
18:45Tramore Athletic 03Innishvilla Kieran BurnsTramore Park
03/05/2019
18:45Fermoy 30Blarney United Christopher SheehanCarrig Park
07/05/2019
18:45Avondale United A05Mayfield United Paul MaddenBeaumont Park
18:45Carrigaline United C07Mallow United David QuinnShanbally
18:45Carrigtwohill United 15Lakewood Athletic Darren O SullivanBallyadam
18:45Douglas Hall 30Crosshaven Pat RyanMoneygourney
18:45Innishvilla 41Glounthaune United Billy NoonanJake O Donoghue Park
18:45Kinsale 40Bandon David O DonoghueMadden Park
18:45Riverstown B07Midleton Adrian NoonanGACA
08/05/2019
18:45Ballinhassig 01Springfield Ramblers Noel O LearyGortnaglough
18:45Carrigaline United A03Castleview Richard O'GormanShanbally
18:45Corinthian Boys 40Kanturk Richard BondCastletreasure
18:45Fermoy A12Avondale United Brendan O ReganCarrig Park
18:45Rockmount 31Carrigaline Hibernians Pat CambridgeRockmount Park
18:45Temple United 24Riverstown Eric O Driscollon pens (1-1 aet)Temple Park
10/05/2019
18:45Castleview 10Carrigaline United Richard O'GormanO Sullivan Park
18:45Corinthian Boys A01Fermoy David FinneganOn pens (0-0 aet)Castletreasure
18:45Mallow Town 41Innishvilla Kieran BurnsMallow Town
18:45St Marys 20Macroom Sumate VirakSt Marys Park
18:45Wilton United A23Ringmahon Rangers Gerry HurleyPat Bowdren Park
18:45Youghal United 10Avondale United Stephen MooreArdrath Park
12/05/2019
10:00Corinthian Boys 21Lakewood Athletic Gerry HurleyCastletreasure
10:00Midleton 10Fermoy John Francis MurphyKnockgriffin
10:00Ringmahon Rangers 30Douglas Hall Billy NoonanRingmahon Park
10:00Rockmount 04Mallow United Bertie StarkRockmount Park
11:30St Marys 01Springfield Ramblers David QuinnSt Marys Park
12:45Kinsale 17Riverstown John P. CorcoranMadden Park
12:45Youghal United 23Mayfield United John Francis MurphyArdrath Park
13:00Mallow Town 51Castleview Brendan O ReganSt Patricks NS
14/05/2019
19:00Mallow United 12Springfield Ramblers Pat CambridgeSt Gobnaits Park
19:00Mayfield United 16Corinthian Boys Darren O SullivanMayfield Park
19:00Midleton 30Riverstown Fionn McCarthyMidleton College Cricket Field
19:00Ringmahon Rangers 02Mallow Town Eric O DriscollRingmahon Park
16/05/2019
19:00Corinthian Boys 45Midleton Richard O'Gormanon pens (2-2 aet)Castletreasure
19:00Mallow Town 30Springfield Ramblers Kieran BurnsSt Patricks NS
23/05/2019
18:00Mallow Town 10Midleton Pat CambridgeCup FinalTurners Cross

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager