U12 ALBERT CONBOYE CUP 18/19 - Fixtures & Results

U12 ALBERT CONBOYE CUP 18/19
16/09/2018
10:00Buttevant 03Douglas Hall BJohn LinehanW/O to Douglas Hall BAbbeyview
10:00Fermoy A41Lakewood Athletic BPat CambridgeCarrig Park
11:15Midleton A70Carrigaline United BJohn Francis MurphyMart Field
11:30Ballinhassig 01Watergrasshill United David O DonoghueGortnaglough
11:30Carrigaline United C07Avondale United Tim O ConnellShanbally
11:30Macroom B43Midleton CJohn CorcoranMurrayfield
11:45Mallow United A60Blarney United ACathal HouriganAcademy Pitch
11:45Park United 42Riverstown ADavid O MahonyBrigown Park
12:15Glounthaune United 23Corkbeg Pat CambridgeGlenmore Park
12:15Innishvilla 30St Marys Denis MorleyJake O Donoghue Park
12:15Kanturk 70Wilton United AJohn LinehanGurteenard
12:30Leeds A15Riverstown CJonathan HennessyLeeds Park
12:45Tramore Athletic 25Carrigtwohill United Fiachra O LuanaighTramore Park
12:45Watergrasshill United A05Castleview AAdrian NoonanSkehanagh Park
13:30Douglas Hall A21Kinsale ARay AllenMoneygourney
13:30Innishvilla A30Everton ADenis MorleyJake O Donoghue Park
15:30Corinthian Boys B01Pearse Celtic Fiachra O LuanaighCastletreasure
16:45Corinthian Boys C35Churchvilla Fiachra O LuanaighCastletreasure
31/03/2019
10:00Midleton B02Douglas Hall ACathal HouriganMidleton College Cricket Field
11:45Crosshaven 61Fermoy BMichael HouriganCamden
11:45Mayfield United A13Strand United Jonathan PerrottMayfield Park
12:30Churchvilla 01Riverstown BDenis MorleyKilboy Park
14/04/2019
10:00Bandon A24Youghal United Gerry HurleyTown Park
23/04/2019
18:45Carrigtwohill United 31Castleview AAnthony SunderlandBallyadam
18:45Mallow United A05Youghal United Bertie StarkAcademy Pitch
18:45Watergrasshill United 31Pearse Celtic Denis MorleySkehanagh Park
24/04/2019
18:45Kanturk 71Macroom BGerry HurleyBallyhass Lakes
25/04/2019
18:45Riverstown C02Corkbeg ADavid QuinnGACA
03/05/2019
18:45Ballincollig 21Midleton ARay AllenThe Landing Field
18:45Bandon 61Kinsale BGerry HurleyTown Park
05/05/2019
10:00Carrigtwohill United A07Macroom Anthony SunderlandBallyadam
10:00Corkbeg A03Carrigtwohill United Daniel LongWhitegate
10:00Innishvilla 20Fermoy AGerry HurleyJake O Donoghue Park
11:15Avondale United A03Macroom ARichard BondBeaumont Park
11:15Douglas Hall A01Youghal United Fionn McCarthyMoneygourney
11:15Innishvilla A03Park United Gerry HurleyJake O Donoghue Park
11:15Lakewood Athletic A16Everton John MoloneyLakewood
11:30Springfield Ramblers A14Carrigaline Hibernians Darren O SullivanJohn Murphy Memorial Pk
08/05/2019
18:45Leeside 74Passage Jonathan PerrottLeeside Park
17/05/2019
19:00Crosshaven 52Macroom ADarren O SullivanCamden
19:00Strand United 12Bandon Gerry HurleyBallyanley
27/05/2019
19:00Corkbeg 65Carrigaline Hibernians Denis MorleyOn pens (2-2 aet)Whitegate
19:00Leeside 20Avondale United Donal RiordanLeeside Park
19:00Macroom 52Douglas Hall BGerry HurleyMurrayfield
28/05/2019
19:00Bandon 61Ballincollig Gerry HurleyTown Park
19:00Carrigtwohill United 32Youghal United David FinneganOn pens (3-3 aet)Ballyadam
19:00Crosshaven 02Innishvilla Donal RiordanCamden
19:00Park United 97Watergrasshill United Denis MorleyBrigown Park
29/05/2019
19:00Everton 24Carrigaline United AEric O DriscollCoffeys Field
31/05/2019
19:30Corkbeg 61Riverstown BDaniel LongWhitegate
19:30Kanturk 40Macroom Gerry HurleyGurteenard
04/06/2019
19:30Innishvilla 01Bandon Denis MorleyJake O Donoghue Park
19:30Kanturk 51Park United Gerry HurleyGurteenard
06/06/2019
19:30Leeside 70Carrigaline United ADavid O DonoghueLeeside Park
09/06/2019
10:00Leeside 32Corkbeg Eric O DriscollLeeside Park
11/06/2019
19:30Bandon 43Carrigtwohill United Eric O DriscollSemi Final Bandon win 4-3 on pens (1-1 aet)Town Park
19:30Leeside 31Kanturk David O DonoghueSemi FinalLeeside Park
14/06/2019
19:30Leeside 20Bandon Darren O SullivanFINALBallea Astro East

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager