SKECHERS U14 CUP - Fixtures & Results

SKECHERS U14 CUP
14/01/2017
10:00Innishvilla 21St Marys AChristopher SheehanJake O Donoghue Park
10:00Lakewood Athletic A27Crosshaven Stephen MooreLakewood
15/01/2017
13:00Richmond 71Ballinhassig Pat HayesKilleady
12:30Kilreen Celtic 73Avondale United AJonathan PerrottBallyphehane Park
11:45Blarney United A10Riverstown BShane O FlynnO'Shea Park
11:45Everton 21Youghal United Pat CambridgeCoffey's Field
11:30Avondale United B34Springfield Ramblers AMossy CoughlanAvondale Park
11:30Castleview A30Lakewood Athletic BJohn Francis MurphyW/O to Castleview AO'Sullivan Park
10:00Avondale United 35Corinthian Boys AMossy CoughlanAvondale Park
10:00Bandon 53Ballincollig Pat HennessyTown Park
10:00Carrigaline Hibernians 21Carrigtwohill United Ryan ConwayBallea Astro
10:00Castleview 20Strand United John Francis MurphyO'Sullivan Park
10:00Douglas Hall A31Fermoy John P. CorcoranMoneygourney
10:00Kinsale 42Grenagh United Richard BondMadden Park
10:00Leeds 21Midleton ADavid O DonoghueLeeds Park
10:00Mayfield United 72Churchvilla Timmy KelleherMayfield Park
10:00Riverstown A51Mallow United AKieran MoreyGACA
10:00Tramore Athletic 30Everton AJonathan PerrottTramore Park
10:00Wilton United 20Greenwood Paul HigginsPat Bowdren Park
22/01/2017
11:45Carrigaline United B07Ballincollig AJonathan PerrottBallea Astro
11/02/2017
11:45Park United 24Macroom Christopher BraganzaBrigown Park
12/02/2017
12:30Passage 12Buttevant Jack ColeRockenham Park
12:00Mallow United 21Ringmahon Rangers Richard O'GormanSt. Gobnaits Park
10:00Douglas Hall A87Blarney United Sean Laffanon pens (4-4 aet)Moneygourney
10:00Mayfield United 71Richmond David O DonoghueMayfield Park
10:00Wilton United 32Bandon Richard BondPat Bowdren Park
25/03/2017
10:00Corinthian Boys A60Carrigaline United AAnthony SunderlandCastletreasure
10:00Innishvilla 60Tramore Athletic John Francis MurphyJake O Donoghue Park
10:00Macroom 13Rockmount Tadg SheehanMurrayfield
26/03/2017
12:45Riverstown A27Castleview David QuinnEastcliffe
12:15Kilreen Celtic 27Riverstown Jonathan PerrottGame onBallyphehane Park
11:45Carrigaline United 30Douglas Hall AJack ColeBallea Astro
11:45Kinsale 03Wilton United Richard O'GormanMadden Park
11:45Leeds 04St Marys OFFOFFLeeds Park
11:45Mallow United 32Buttevant Stephen MooreSt. Gobnaits Park
11:15Castleview A13Ballincollig ABryan FordeNote time changeO'Sullivan Park
02/04/2017
11:45Everton 06Springfield Ramblers Craig NoonanCoffey's Field
11:45Lakewood Athletic 02Midleton Pat HayesLakewood
09/04/2017
11:45Carrigaline Hibernians 02Watergrasshill United Jonathan PerrottBallea Astro
11:45Corinthian Boys 30Crosshaven Jack ColeCastletreasure
10:00Mayfield United 31Blarney United AAlan McDonaghMayfield Park
10:00Springfield Ramblers A06Douglas Hall Denis MorleyJohn Murphy Memorial Pk
22/04/2017
11:45Ballincollig A34Mayfield United Kieran MoreyRegional Park
10:00Innishvilla 25Watergrasshill United Ray AllenJake O Donoghue Park
23/04/2017
13:30St Marys 10Wilton United Danny O FlynnSt Marys Park
12:30Castleview 14Carrigaline United Richard O'GormanO'Sullivan Park
12:00Mallow United 01Springfield Ramblers John Francis MurphySt. Gobnaits Park
11:45Corinthian Boys 50Corinthian Boys APat CambridgeCastletreasure
11:45Douglas Hall 72Riverstown Ryan ConwayMoneygourney
10:00Rockmount 03Midleton Danny O FlynnRockmount Park
28/04/2017
20:15Douglas Hall St Marys Craig NoonanNote venue & time changeMoneygourney
19:00Mayfield United Carrigaline United Jonathan HennessyMayfield Park
19:00Midleton Corinthian Boys Kieran BurnsKnockgriffin
19:00Springfield Ramblers Watergrasshill United Anthony SunderlandJohn Murphy Memorial Pk
04/05/2017
19:00Douglas Hall or St. Marys Springfield Ramblers or Watergrasshill United TBCsemi finalVenue Later
19:00Mayfield United or Carrigaline United Midleton or Corinthian Boys TBCsemi finalVenue Later

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager