U12 ALBERT CONBOYE CUP - Fixtures & Results

U12 ALBERT CONBOYE CUP
18/09/2016
15:00Carrigaline United B14Lakewood Athletic BBilly NoonanBallea Astro
13:00Ballincollig 10Midleton BDenis MorleyRegional Park
13:00Corinthian Boys C31Douglas Hall BPat HayesCastletreasure
13:00Fermoy A34Douglas Hall ABrendan O ReganCarrig Park
12:30Riverstown A34Mallow United BDenis CroninGACA
12:15Churchvilla 17Corinthian Boys BDeclan FogartyBallyduff
11:30Blarney United A13Carrigtwohill United Kieran Morey Scoil Mhuire Gan Smal
11:30Leeds 70Ballinhassig Tony MurphyLeeds Park
11:30Mallow United A34Buttevant Pat RyanAcademy Pitch
11:30Passage 10Carrigaline United APaul HigginsRockenham Park
10:00Castleview A70Carrigaline United CGerry HurleyO'Sullivan Park
10:00Innishvilla 56Midleton ADenis MorleyJake O Donoghue Park
10:00Rockmount A12Wilton United BJim HennessyRockmount Park
30/10/2016
14:30Corinthian Boys B20Mallow United BBertie StarkCastletreasure
13:15Corinthian Boys A20Lakewood Athletic ABertie StarkCastletreasure
13:15Macroom 51Leeside AJohn Francis MurphyMurrayfield
13:15Passage 34Grenagh United John P. CorcoranRockenham Park
12:15Mayfield United A07Wilton United ARobert O'LearyMayfield Park
11:45Corkbeg 21Richmond Pat HennessyWhitegate
11:45Strand United A52Kilreen Celtic Alan McDonaghBallyanley
11:30Buttevant 71Leeside BDavid O DonoghueAbbeyview
11:30Greenwood 30Springfield Ramblers ALarry HickeyCoffey's Field
10:00Killinardrish-Coachford 12Mallow Town Anthony SunderlandThe Glebe
10:00Kinsale 71Avondale United AJohn MoloneyMadden Park
10:00Leeds 50Ballincollig Robert O'LearyLeeds Park
10:00Wilton United B05Watergrasshill United AGerry HurleyPat Bowdren Park
10:00Youghal United 21Passage ADavid ColemanArdrath Park
11/02/2017
15:30Corinthian Boys A31Wilton United ADenis MorleyCastletreasure
15:30Corkbeg 21Corinthian Boys BAnthony SunderlandWhitegate
15:30Kinsale 21Corinthian Boys CNoel O LearyMadden Park
11:15Midleton A14Youghal United Sean LaffanMart Field
12/02/2017
11:45Macroom 42Castleview AStephen WolfeMurrayfield
26/03/2017
10:30Leeside 50Carrigtwohill United TBCLeeside Park
10:00Crosshaven 70Riverstown BGordon O'LearyCamden
15/05/2017
19:30Park United 50Carrigaline Hibernians Ryan ConwayBrigown Park
16/05/2017
19:30Crosshaven 32Buttevant Richard BondCamden
19:30Leeside 41Grenagh United Krystian SzatkowskiLeeside Park
19:30Strand United A07Douglas Hall AGerry HurleyBallyanley
19:30Watergrasshill United A32Kinsale Richard IvorySkehanagh Park
18/05/2017
19:30Macroom 15Leeds Tadg SheehanMurrayfield
19:30Mallow Town 52Park United Ray AllenSt. Patrick's NS
19/05/2017
19:30Strand United 62Greenwood Richard O'GormanBallyanley
23/05/2017
19:15Corinthian Boys ADouglas Hall ARichard IvoryCastletreasure
19:15Mallow Town Lakewood Athletic BCian O MahonySt. Patrick's NS
19:15Strand United Youghal United Richard O'GormanBallyanley
26/05/2017
19:15Leeside Watergrasshill United ATBCQ/FinalLeeside Park
19:15TBC TBC1 TBCQ/FinalVenue Later
19:15TBC TBC1 TBCQ/FinalVenue Later
19:15TBC TBC1 TBCQ/FinalVenue Later
29/05/2017
19:15TBC TBC1 TBCsemi finalVenue Later
19:15TBC TBC1 TBCsemi finalVenue Later
31/05/2017
19:15TBC TBC1 TBCFinalVenue Later

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager