CSL U11 Local Cup Draw 2018-05-09 22:00:00

CSL U11 Local Cup Draw


Round 1
--------
Participant gets a bye : Douglas Hall A
Participant gets a bye : Avondale United A
Match 1 : Mallow United 2-5 Ringmahon Rangers
Match 2 : Watergrasshill United 1-7 Carrigaline United
Match 3 : Midleton 7-0 Carrigaline Hibernians
Match 4 : Tramore Athletic 3-0 Springfield Ramblers A
Match 5 : Kanturk 7-3 Churchvilla
Match 6 : Innishvilla 7-2 Carrigaline United A
Match 7 : Corinthian Boys A 6-5 Corkbeg
Match 8 : Macroom 5-7 Avondale United
Match 9 : Corinthian Boys B 5-1 Blarney United A
Match 10 : Ballincollig 3-2 Kinsale A
Match 11 : Watergrasshill United A 1-3 Carrigtwohill United
Match 12 : Everton 2-6 Riverstown
Match 13 : Wilton United A 0-7 Temple United
Match 14 : St. Mary's 1-4 Lakewood Athletic
Match 15 : Bandon 6-7 Leeds
Match 16 : Lakewood Athletic A 7-1 Carrigaline United B
Match 17 : Fermoy 7-1 Blarney United
Match 18 : Midleton A 1-6 Kinsale
Match 19 : Leeside 7-1 Mayfield United A
Match 20 : Riverstown B 7-0 Everton A
Match 21 : Douglas Hall 3-2 Castleview
Match 22 : Springfield Ramblers 3-0 Douglas Hall B
Match 23 : Park United 1-7 Mallow Town
Match 24 : Youghal United 7-0 Crosshaven
Match 25 : Pearse Celtic 1-3 Ballinhassig
Match 26 : Mayfield United 0-2 Corinthian Boys
Match 27 : Passage 3-4 Wilton United
Match 28 : Kilreen Celtic 3-4 Glounthaune United
Match 29 : Strand United 1-5 Rockmount
Match 30 : Macroom A 1-7 Riverstown A

Round 2
--------
Match 31 : Midleton 7-1 Leeds
Match 32 : Ballinhassig 2-4 Kanturk
Match 33 : Rockmount 3-7 Mallow Town
Match 34 : Corinthian Boys A 1-4 Wilton United
Match 35 : Fermoy 7-1 Ballincollig
Match 36 : Avondale United A 1-7 Innishvilla
Match 37 : Corinthian Boys 4-1 Tramore Athletic
Match 38 : Ringmahon Rangers 2-0 Glounthaune United
Match 39 : Lakewood Athletic A 4-2 Riverstown B
Match 40 : Douglas Hall 6-0 Carrigtwohill United
Match 41 : Corinthian Boys B 0-1 Avondale United
Match 42 : Riverstown 2-4 Youghal United
Match 43 : Springfield Ramblers 0-4 Lakewood Athletic
Match 44 : Leeside 2-0 Riverstown A
Match 45 : Kinsale 3-6 Carrigaline United
Match 46 : Douglas Hall A 2-5 Temple United

Round 3
--------
Match 47 : Corinthian Boys 5-3 Temple United
Match 48 : Leeside 7-0 Lakewood Athletic A
Match 49 : Mallow Town 6-1 Fermoy
Match 50 : Kanturk 7-2 Youghal United
Match 51 : Midleton 3-4 Ringmahon Rangers
Match 52 : Wilton United 6-1 Avondale United
Match 53 : Innishvilla 0-3 Douglas Hall
Match 54 : Lakewood Athletic 1-3 Carrigaline United

Round 4
--------
Match 55 : Carrigaline United 5-3 Wilton United
Match 56 : Leeside 3-1 Corinthian Boys
Match 57 : Douglas Hall 5-1 Kanturk
Match 58 : Ringmahon Rangers 1-5 Mallow Town

Round 5
--------
Match 59 : Leeside 1-3 Carrigaline United
Match 60 : Douglas Hall 4-5 Mallow Town

Final
------
Match 61 : Mallow Town 1-2 Carrigaline United





League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager