Blackwater Motors U12 Cup Draw 2017-03-16 20:00:00

BLACKWATER MOTORS U12 CUP





PRELIMINARY RD


19 matches, 25 Byes



1
Watergrasshill United A 2


Wilton United B 3



2
Rockmount A 0


Avondale United 6



3
Youghal United 2


St. Mary's 3



4
Everton


Leeside B



5
Strand United 2


Wilton United A 0



6
Leeside A 0


Greenwood 7



7
Fermoy A 3


Carrigaline United A 1



8
Passage 2


Crosshaven 3



9
Corinthian Boys A 3


Riverstown A 0



10
Ballincollig 0


Mallow Town 5



11
Mallow United A 1


Carrigtwohill United 3



12
Leeside 4


Carrigaline Hibernians 0



13
Carrigaline United B 0


Bandon 5



14
Park United


Churchvilla



15
Douglas Hall A 7


Corinthian Boys C 0



16
Rockmount 3 


Corkbeg 0



17
Richmond 4


Kilreen Celtic 3



18
Rivertown B 0


Riverstown 7



19
Killinardrish Coachford 7


Passage A 0



Bye
Blarney United



Bye
Mayfield United A



Bye
Kinsale



Bye
Midleton A



Bye
Castleview A



Bye
Leeds



Bye
Watergrasshill United



Bye
Lakewood Athletic A



Bye
Avondale United A



Bye
Buttevant



Bye
Midleton B



Bye
Ballinhassig



Bye
Lakewood Athletic B



Bye
Innishvilla



Bye
Grenagh United



Bye
Blarney United A



Bye
Corinthian Boys B



Bye
Carrigaline United C



Bye
Strand United A



Bye
Mallow United B



Bye
Douglas Hall B



Bye
Springfield Ramblers A



Bye
Macroom



Bye
Springfield Ramblers



Bye
Mayfield United


RD 1
22 Matches (to decide 22 qualifiers to join 10 Premier teams in last 32 draw)


Winner 1 Wilton United B 2
v
Winner 2 Avondale United 1



Winner 3 St. Mary's
v
Winner 4 Everton or Leeside B



Winner 5 Strand United 2
v
Winner 6 Greenwood 1



Winner 7 Fermoy A 0
v
Winner 8 Crosshaven 2



Winner 9 Corinthian Boys A
v
Winner 10 Mallow Town



Winner 11 Carrigtwohill United 0
v
Winner 12 Leeside 4



Winner 13 Bandon
v
Winner 14 Park United or Churchvilla



Winner 15 Douglas Hall A 1
v
Winner 16 Rockmount 2



Winner 17 Richmond 6
v
Winner 18 Riverstown 4



Winner 19 Killinardrish Coachford
v
Blarney United

Mayfield United A 0
v
Kinsale 2

Midleton A 0
v
Castleview A 4

Leeds 0
v
Watergrasshill United 1

Lakewood Athletic A 2
v
Avondale United A 0

Buttevant 4
v
Midleton B 1

Ballinhassig 2
v
Lakewood Athletic B 1

Innishvilla 5
v
Grenagh United 6

Blarney United A 0
v
Corinthian Boys B 3

Carrigaline United C 0
v
Strand United A 6

Mallow United B 5
v
Douglas Hall B 1

Springfield Ramblers A 0
v
Macroom 2

Springfield Ramblers 0
v
Mayfield United 2


Last 32

1 - Wilton United v St. Mary's or Everton or Leeside B

2 - Corinthian Boys v Mayfield United

3 - Lakewood Athletic v Lakewood Athletic A

4 - Crosshaven v Killinardrish Coachford or Blarney United

5 - Strand United v Strand United A

6 - Wilton United B v Buttevant

7 - Castleview v Carrigaline United

8 - Corinthian Boys B v Macroom

9 - Midleton v Grenagh United

10 - Bandon or Park United or Churchvilla v Ballinhassig

11 - Kinsale v Douglas Hall

12 - Mallow United v Castleview A

13 - Watergrasshill United v Fermoy

14 - Leeside v Corinthian Boys A or Mallow Town

15 - Ringmahon Rangers v Mallow United B

16 - Richmond v Rockmount


Last 16

A - 1 v 2

B - 3 v 4

C - 5 v 6

D - 7 v 8

E - 9 v 10

F - 11 v 12

G - 13 v 14

H - 15 v 16


Last 8

1 -A v B

2 -C v D

3 -E v F

4 - G v H


Semi Final (Draw to be done for home advantage)

A - 1 v 2

B - 3 v 4


Final

A v B

C v D